Кому програв Алі

"Найвеличніший" у кіно. Три найефектніших стрічки про Мохаммеда Алі У бою за звання чемпіона за версією NABF Алі зустрічався з американцем Кеном Нортоном і програв супернику роздільним рішенням суддів у 12-раундовому бою. Боксери зустрічалися ще двічі і обидва рази сильнішим був Мохаммед.4 черв. 2016 р.

Однак, попри свою заяву і вже видиму хворобу Паркінсона 10 жовтня 1980 року Алі вийшов на двобій із Ларі Холмзом і програв. Наступний і вже останній поєдинок Алі провів 1981 року проти Тревора Бербіка і програв його.

Спортсмен помер в лікарні в Феніксі, штат Арізона, куди його доставили два дні тому з респіраторним захворюванням. Алі був єдиним боксером, який тричі вигравав титул чемпіона світу у важкій вазі. За свою майже 20-річну спортивну кар'єру він виграв 56 поєдинків, 37 з яких закінчилися нокаутом.

Перше місце зберіг за собою непереможений американець Теренс Кроуфорд, який став абсолютним чемпіоном світу в напівсередній вазі після дострокової перемоги над співвітчизником Ерролом Спенсом.

Американський боксер Теренс Кроуфорд переміг співвітчизника Еррола Спенса у 12-раундовому поєдинку. Бій, що проходив у Лас-Вегасі (США, штат Невада), завершився нокаутом у дев'ятому раунді.

Перше місце за Сполученими Штатами – 13 американських спортсменів володіють чемпіонськими поясами. На другому місці Японія (7 чемпіонів). Третє та четверте місце ділять Велика Британія та Мексика. Україна в рейтингу на 5-6 місці разом із Росією.

Мухаммед Алі — американський боксер-професіонал, який виступав у важкій ваговій категорії; один з найвідоміших боксерів в історії світового боксу. Чемпіон XVII Літніх Олімпійських ігор 1960 …