Перевірені досвідом рекомендації Українцям Яка висота сітки у жінок у волейболі

Яка висота сітки у жінок у волейболі

Волейбол

За правилами гри у волейбол, гравець якої зони має право на введення м’яча в гру?

Скільки існує зон на волейбольному майданчику?

Скільки часу дається на виконання подачі у волейболі після свистка судді?

Чи вважається за торкання дія гравця на блоці?

М ‘яч може торкатися будь якої частини тіла гравця?

Звідки виконується подача м’яча?

До скількох очок грається партія у волейболі?

Чим відрізняється м’яч для гри у волейбол для чоловіків і жінок?

Чи можна при подачі наступати на лінію майданчика?

Якщо при подачі м’яч зачіпає верхній край сітки і потрапляє на сторону суперника, то:

Суддя зараховує очко протилежній команді

Суддя зупиняє гру, дає команді, яка виконувала подачу, вказівку повторити подачу ще раз

Визначте не правильний рахунок закінчення партії

Хто був засновникаїом спортивної гри волейбол?

11.У якому році винайшли волейбол?

12. Вкажіть правильне розташування гравців на майданчику?

А) Гравці передньої лінії – 1, 2, 3 зони, гравці задньої лінії 4, 5, 6 зони

Б) Гравці передньої лінії – 2, 3, 4 зони, гравці задньої лінії 5. 6, 1 зони

В) Гравці передньої лінії – 1, 3, 5 зони, гравці задньої лінії – 2, 4, 6 зони

1.Якими є розміри волейбольного майданчика?

Пляжний волейбол: що це, правила і відмінності з традиційним

У нашій рубриці «База знань» ми розповідаємо про різні види спорту. У цій статті ви дізнаєтеся про пляжний волейбол.

Пляжний волейбол – що це за вид спорту?

Пляжний волейбол – літній ігровий вид спорту. Суть у тому, що на піщаному майданчику, що розділено сіткою, змагаються 2 команди. Під час гри спортсмени кидають м’яч через сітку на територію команди суперника. Завдання полягає в тому, щоб м’яч приземлився на стороні супротивника і не приземлився на стороні своєї команди.

У професійному спорті чоловіки змагаються з чоловіками, а жінки з жінками. На аматорських змаганнях до складу команди можуть входити як чоловіки, так і жінки.

З 1996 року пляжний волейбол включено до програми Олімпійських ігор. Найпрестижнішими змаганнями також є чемпіонат світу і комерційний Світовий тур. Чемпіонат світу проводять раз на два роки, а Світовий тур – щорічно.

Які правила є у пляжному волейболі?

У пляжний волейбол грають на полі розміром 16×8 м. Поле має бути покрито піском і розділене сіткою. Для чоловіків висота сітки становить 2,43 м, для жінок – 2, 24 м. М’яч повинен мати яскраве забарвлення.

У кожну команду входить по 2 гравця. Замін під час матчу немає. Якщо один зі спортсменів серйозно травмувався, відмовився продовжувати матч або отримав дискваліфікацію, команді зараховують програш. Тренер може дивитися за матчем тільки з трибун.

Гравці змагаються босоніж. Чоловіки одягнені у шорти або плавки, жінки – у шорти з топиком або в купальні костюми. У сильну спеку дозволено надягати спеціальні шкарпетки, щоб не отримати опік від піску.

Щоб стати переможцем, потрібно виграти 2 партії. Одна партія розігрується до 21 очка. Якщо необхідна третя партія, її розігрують до 15 очок. М’яч відбивають будь-якою частиною тіла.

У кожній партії команди мають можливість взяти 30-секундну перерву. Після розіграшу кожних 7 очок команди міняються сторонами на поле. Гравці однієї команди можуть торкнутися м’яча не частіше трьох разів. Потім вони повинні повернути м’яч на сторону конкурента.

За порушення правил передбачені покарання: жовта картка як попередження, червона картка як програш очка і видалення гравця з поля. Якщо гравець отримав жовту і червону картки, його команді автоматично зараховують поразку.

Під час гри спортсмени подають сигнали один одному. Сигнали подаються за спиною за допомогою рук. Наприклад, рука, стиснута в кулак, говорить про те, що гравець не буде ставити блок. Також спортсмени використовують голосові підказки.

Які відмінності існують між традиційним і пляжним волейболом?

У традиційний волейбол грають на полі побільше – 18×9 м.

У пляжному волейболі, на відміну від традиційного, немає ліній атак, за які не можна заступати.

Команда в традиційному волейболі складається з 6 гравців, а не з 2. А рахунок ведеться не до 21 очка, а до 25.