Скільки раундів у футзалі

Тривалість гри Стандартний матч складається з двох рівних таймів по 20 хвилин кожний. Тривалість кожного тайму може бути збільшена щоб дати можливість виконати пенальті або штрафний удар проти команди, гравці якої здійснили більш ніж 5 порушень правил. Перерва між двома таймами не може перевищувати 15 хвилин.

Футзал(міні-футбол) – це? Командна спортивна гра за участю двох команд по 5 гравців у кожній, один з них воротар, мета якої забити м'яч у ворота суперника будь-якою частиною тіла, окрім рук.

Розмір воріт становить 3 на 2 м. Найбільша відмінність міні-футболу від футболу в тактиці гри.

За стандартами FIFA довжина його кола має становити 62-64 см, тоді як у футбольного варіанту – від 68 до 70 см. Також футзальний м'яч важчий. Відповідно до чинних стандартів, на початку гри він має важити 440 грам, а наприкінці матчу – 400 грам.

Офіційна історія футзалу в Україні бере початок з 9 березня 1993 року, коли в місті Дніпро відбулася установча конференція зі створення Асоціації футзалу (футзалу) в Україні.

Футза́л (від порт. futebol de salão та ісп. fútbol sala — «зальний футбол») — командна спортивна гра з м’ячем у залі за участю двох команд: 5 гравців у кожній, один з них воротар. На відміну від інших видів футболу (футбол на траві або шоубол, як його називають в Латинській Америці), гра …