Перевірені досвідом рекомендації Українцям Скільки секунд гравець у гандболі може утримувати м’яч у руках

Скільки секунд гравець у гандболі може утримувати м’яч у руках

· Гравець може утримувати м'яч не більше 3 секунд, а також робити з ним не більше 3 кроків, після чого повинен передати м'яч іншому гравцеві, кинути його по воротах або вдарити ним об підлогу; · Торкатися майданчики в межах площі воріт може тільки воротар відповідної команди.

Перш ніж зробити пас або кинути м'яч в ворота противника, кожен гравець має право тримати його у себе тільки протягом трьох секунд. У той же час з м'ячем в руках можна зробити не більше 3 кроків, потім доведеться перекинути його кому-небудь іншому. Тільки воротарю дозволяється знаходитися в площі воріт.

Він повинен бути круглим і не бути слизьким або блискучим. Існує 3 розміри гандбольних м'ячів: Окружність 50-52 см, вага 290—330г для команд хлопчиків 8-12 років і дівчаток 8-14 років Окружність 54-56 см, вага 325—375г для жіночих команд старших за 14 років і чоловічих команд 12-16 років

ГРА З М'ЯЧЕМ, ПАСИВНІСТЬ Гандболіст перед виконанням будь-якої ігрової дії (кидок, передача) може утримувати м'яч не більше трьох секунд і зробити максимум три кроки. Щоб команди не проявляли пасивність, за правилами гандболу заборонено утримувати м'яч без спроб атакувати ворота.

Правила гри Є також лінії обмеження воротаря (воротарської зони), лінії вільних та 7-метрових кидків. Гра триває 2 тайми по 30 хвилин для гравців від 16 років з перервою 10 хвилин між таймами. За рівного рахунку після завершення гри може призначатись додатковий час — 2 тайми по 5 хвилин з перервою на 1 хвилину.

Гравцю дозволяється утримувати м'яч протягом трьох секунд і робити з ним не більше трьох кроків.

Однак, є обмеження, щодо того, скільки секунд можна утримувати м’яч. Згідно з правилами гандболу, гравець не може тримати м’яч довше определеного …