Скільки сетів у баскетболі

Тривалість гри — чотири періоди по 10 хвилин, з двохвилинними перервами між першою та другою і третьою й четвертою чвертями, та великою перервою у 15 хвилин між другим та третім періодом. У Національній баскетбольній Асоціації гра триває 48 хвилин і розбивається на 4 чверті.

В національній баскетбольній Асоціації гра триває 48 хвилин і розбивається на 4 чверті.

Фоли. Фоли призначаються гравцям за порушення правил гри, перш за все за персональне зіткнення гравця з суперником. В баскетболі є такі фоли: персональний, технічний, навмисний, дискваліфікуючий. Гравець, яким удержує 5 фолів вибуває з гри. Він може бути замінений іншим гравцем.

Очки (англ. Points) — показник в баскетболі, який використовується для визначення переможця у грі. За штрафний кидок дається 1 очко, за попадання з-за дуги (ФІБА: 6,75 м, НБА: 7,24 м) — 3 очки, за всі інші влучні кидки — 2 очки. Та команда, яка набрала у матчі найбільше очок оголошується переможцем.

Переможцем в баскетболі стає команда, яка після закінчення ігрового часу набрала більшу кількість очок. Початок гри. Гра офіційно починається спірним кидком в центральному колі, коли м'яч правильно відбитий одним з тих, що сперечаються.

Баскетбол є олімпійським видом спорту . Грають дві команди по 5 осіб на майданчику 28×15 м. На коротких сторонах майданчика укріплені на щитах на висоті 305 см «кошики» — металеві кільця діаметром 45 см з мотузяною сіткою без дна. Переможцем визнається команда, якій вдалось …